22" LG LED 22SM3G - FHD,IPS,250cd,16/7 22SM3G-B.AEU
22" LG LED 22SM3G - FHD,IPS,250cd,16/7 22SM3G-B.AEU * Vysoce výkonný SoC s webOS * Široká škála rozhraní * USB Plug & Play * Sdílení obsahu * Propagace v reálném čase Typ obrazovky: IPS Podsvícení:…
Farba
?ern�
G-Sync
Ne
FreeSync
Ne
Specifikacia 22" LG LED 22SM3G - FHD,IPS,250cd,16/7 22SM3G-B.AEU
* Vysoce výkonný SoC s webOS * Široká škála rozhraní * USB Plug & Play * Sdílení obsahu * Propagace v reálném čase Typ obrazovky: IPS Podsvícení: LED Úhlopříčka [palce]: 21,5 ” Rozlišení: 1 920 x 1 080 (FHD) Obnovovací frekvence: 60 Hz Poměr stran: 16: 9 Jas [cd/m2]: 250 Kontrast: 1 000: 1 Odezva [ms]: 14 ms (G až G) Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 x 178 Reproduktory: 1 W x 2 ea Konektory: *Vstup: HDMI (2, HDCP2.2), USB 2.0 typu A, zvukový vstup *Externí ovládání: Vstup RS232C (telefonní konektor), RJ45 (LAN), IR vstup *vestavěná Wi-Fi Napájení: Vestavěné, AC 100-240 V ~, 50/60 Hz Spotřeba [W]: 30 W Montáž na zeď: VESA 100 x 100 mm Orientace: Portrét / Krajina Barva: Černá Rozměry ( ŠxVxH mm): 510,3 x 302,1 x 53,8 mm Hmotnost [kg]: 3,34 kg Záruka: 36 měs. https://www.lg-informationdisplay.com/product/digital-signage/standard/22SM3G-B
22" LG LED 22SM3G - FHD,IPS,250cd,16/7 22SM3G-B.AEU patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.