98" LED Samsung QH98C - 4K,700cd,MI,24/7 LH98QHCEBGCXEN
98" LED Samsung QH98C - 4K,700cd,MI,24/7 LH98QHCEBGCXEN 98" LED Samsung QH98C Professional Smart Signage displej Představujeme QHC, nejtenčí displej v Samsung UHD Signage. Jeho vylepšená interní…
Farba
?ern�
Pivot
Ne
G-Sync
Ne
FreeSync
Specifikacia 98" LED Samsung QH98C - 4K,700cd,MI,24/7 LH98QHCEBGCXEN
98" LED Samsung QH98C Professional Smart Signage displej Představujeme QHC, nejtenčí displej v Samsung UHD Signage. Jeho vylepšená interní řešení a intuitivní uživatelské rozhraní na domovské obrazovce usnadňují používání. Přináší eleganci do podnikání a zároveň maximalizuje prostor.
Nepřekonatelná ultratenká hloubka 28,5 mm z něj dělá QHC nejtenčí variantu v UHD sérii Samsung. Podniky v různých vertikálách mohou dosáhnout růstu díky účinnosti a inovacím designu QHC. Je kompatibilní s nástěnným držákem Slim Fit (volitelné-není součástí balení), který vám umožňuje úhledně a snadno jej nainstalovat na jakékoli místo.
98" LED Samsung QH98C - 4K,700cd,MI,24/7 LH98QHCEBGCXEN patrí medzi produkty, ktoré ponúkajú vyvážený pomer kvality a ceny. V hornej časti stránky nájdeš hlavný prehľad, nižšie podrobné vlastnosti a technické parametre.
Uživatelé nyní mohou povolit funkci sdílení obrazovky na začátku schůzky, což umožňuje správci schůzky rychle přepínat mezi obrazovkami jedním kliknutím. Samsung VXT CMS je cloudové řešení, které spojuje možnosti správy obsahu a vzdálené správy zařízení a umožňuje uživatelům vzdáleně spravovat nastavení hardwaru a odstraňovat problémy a přitom snadno vytvářet a nasazovat obsah bez nutnosti předchozího školení. *tenký design – s hloubkou pouhých 48,1 mm a hmotností 56,3 kg jde o nejtenčí 98palcový displej ve své třídě *viditelnost ze všech směrů v kteroukoliv denní dobu *SMARTVIEW+ - umožňuje bezdrátové sdílení obrazovky pro snadnou spolupráci a rychlé přepínání obrazovky pouhým kliknutím *kompatibilní s Samsung VXT (je nutné zakoupit samostatně) - správa obsahu a vzdálená správa zařízení *inteligentní kalibrace pomocí mobilní aplikace Samsung Smart Calibration *technologie UHD upscaling (úprava kvality obrazu z nižšího rozlišení na vyšší) *vestavěná MagicINFO S10, SSSP 10.0 *třída ochrany IP5x *podpora HDR Úhlopříčka [palce]: 98" Typ panelu: LCD VA Podsvícení: Direct LED Rozlišení: 3840 x 2160 4K UHD Šířka rámečku: 14,8 mm (nelesklý kov)- rovnoměrnost ve všech 4 stranách Kontrast: 5500:1 Jas [cd/m2]: 700 Poměr stran: 16:9 Odezva [ms]: 8 (GtG) Barevný gamut: NTSC 72% Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178° Rozteč bodů [mm]: 0,562 x 0,562 Provozní doba: 24/7 Reproduktory: stereo vestavěné 10W, 2 CH Montáž na zeď: VESA mount 600 x 400 mm *senzor teploty *Ambient sensor Konektory: Vstupy: *3x HDMI 2.0 (HDCP 2.2) *2x USB-A 2.0 *1x DisplayPort 1.2 *1x RJ-45 Ethernet LAN *1x RS232 sériový port *1x IR vstup *Výstupy: *1x RS232 sériový port *1x audio výstup (stereo mini jack 3,5mm) *Wi-Fi: ano (2,4/5,0GHz dual) *Bluetooth: ano Media Player: *verze OS: Tizen 7.0 *procesor: CA73 1.6GHz Quad-Core *velikost Flash paměti: 16 GB (k dispozici 10 GB) Napájení: integrované, AC 100-240 V, 50/60 Hz Spotřeba (W): 270 (typická) *517 W (režim zapnuto), 0,5 W (režim spánku) Instalace: * horizontální-Landscape/vertikální-Portrait (držák není součástí balení) Barva: černá (Slate Black) Rozměry (mm): 2 193,2 x 1 248,8 x 48,1 Hmotnost [kg]: 56,3 Obsah balení: *displej bez stojanu *1x dálkový ovladač včetně baterií *1x adaptér RS232C (vstup) *1x napájecí kabel *stručný návod k obsluze Odkaz na stránky výrobce: https://www.samsung.com/uk/business/smart-signage/uhd-4k-signage/98inch-uhd-signage-qh98c-lh98qhcebgcxen/ Záruka: 36 měs.